Naslovnica Zeleni trendovi Zlata vrijedan

Prema izboru čitatelja, zlata vrijedan bit će OPG jedan

19. kolovoza 2016. u 15:54 1526 prikaza
zlata vrijedan
Foto: VL

Ostalo je još samo nekoliko dana do svečane dodjele nagrada za najbolji OPG – Zlata vrijedan.

Završna svečanost održat će se u petak, 2. rujna na Državnoj ergeli u Đakovu kada će se doznati tko je ovogdišnji najbolji OPG, najbolja mlada nada u poljoprivredi te koji je OPG osvojio najviše glasova čitatelja Večernjeg lista. U završnicu izbora, koji su pokrenuli Večernji list i Ministarstvo poljoprivrede, ušao je 21 OPG te tri mlade nade. Prijenos svečane dodjele pratite 4. rujna u 17: 40 sati na HTV 1.

Sve priče možete pročitati na domivrt.vecernji.hr/zlata-vrijedan, a upravo onome tko vas se najviše dojmi možete dati svoj glas te pritom, uz malo sreće, osvojiti i jednu od vrijednih nagrada – novi mobitel ili tablet.

Glasovati možete na način da pošaljete SMS kôd OPG-a kojem želite dati glas, ime, prezime te adresu na broj 60085. Cijena SMS-a iznos 2,40 kn (uključen PDV).  Npr. Ako želite glasovati za OPG pod brojem 5, pošaljite SMS poruku sadržaja OPG5, Marko Marković, Zagrebačka 123, Zagreb.

Glasovanje traje od 18. do 28.8.2016. godine.

 OPG

Županija

SMS kôd

OPG Alenka Čačić, Ostrvica

LIČKO - SENJSKA ŽUPANIJA

OPG1

Obrt Vitis, vlasnik Darko Vrbanek, Obrež Vivodinski

KARLOVAČKA ŽUPANIJA

OPG2

OPG Magriž, vlasnik Mirjenko Mrakovčić, Kornić

PRIMORSKO - GORANSKA ŽUPANIJA

OPG3

OPG Umihana Šahdanović, Polje Čepić

ISTARSKA ŽUPANIJA

OPG4

OPG David Senkić, Sveti Đurađ

OSJEČKO - BARANJSKA ŽUPANIJA

OPG5

OPG Mislav Boić, Skenderovci

POŽEŠKO - SLAVONSKA ŽUPANIJA

OPG6

OPG Ivan Knežević, Šiškovci

VUKOVARSKO - SRIJEMSKA ŽUPANIJA

OPG7

OPG Davorin Arić, Gornji Crnogovci

BRODSKO - POSAVSKA ŽUPANIJA

OPG8

OPG Saša Šapić, Puričani

BJELOVARSKO - BILOGORSKA ŽUPANIJA

OPG9

OPG Emina Burek, Mostari

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

OPG10

OPG Zlatko Tumpak, Lijeva Martinska Ves

SISAČKO - MOSLAVAČKA ŽUPANIJA

OPG11

OPG Berislav Brestovec, Marija Gorica

GRAD ZAGREB

OPG12

OPG Dubravko Pernjak, Kolan, otok Pag

ZADARSKA ŽUPANIJA

OPG13

OPG Marijana Podrug, Piramatovci

ŠIBENSKO - KNINSKA ŽUPANIJA

OPG14

OPG Mario Kuzmanić, Supetar

SPLITSKO - DALMATINSKA ŽUPANIJA

OPG15

OPG Diana Marović, Korčula

DUBROVAČKO - NERETVANSKA ŽUPANIJA

OPG16

OPG Darko Đuran, Slakovec

MEĐIMURSKA ŽUPANIJA

OPG17

OPG Ankica Vinceljak, Jazvine

KRAPINSKO - ZAGORSKA ŽUPANIJA

OPG18

OPG Dalibor Vrček, Črnec Biškupečki

VARAŽDINSKA ŽUPANIJA

OPG19

OPG Enio Šantić, Podravske Sesvete

KOPRIVNIČKO - KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA

OPG20

OPG Davor Špoljar, Terezino Polje

VIROVITIČKO - PODRAVSKA ŽUPANIJA

OPG21

KATEGORIJA MLADE NADE

OPG Diana Prpić, Brežani

KARLOVAČKA ŽUPANIJA

OPG22

OPG Josip Pintar, Gornji Kosinj

LIČKO - SENJSKA ŽUPANIJA

OPG23

OPG Jelena Grčević, Gradec Pokupski

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

OPG24

Elipso