savršena ljetna večer

Zelina nazdravlja ljetu – Wine Summer poziva vas na večer hedonizma pod zvijezdama

Foto: Dominik…
30.06.2025.
u 09:23
Za sve oni koji ne idu na Thompsonov koncert i žele izbjeći gužve u gradu, a žele uživati u prirodi, dobroj hrani i finim vinima, ovo je idelna prilika za posjet Zelini
Pogledaj originalni članak

U subotu, 5. srpnja, Vinarija Puhelek Purek u Svetom Ivanu Zelini pretvara se u bajkovitu kulisu za najraskošnije 5. izdanje Wine Summera. Riječ je o manifestaciji koja spaja vrhunska vina, hranu s potpisom i glazbeni spektakl. Ako želite pobjeći od gužve metropole, Zelina nudi alternativu- najljepšu vinsku priču ljeta, samo 30 minuta od Zagreba! Priča o Wine Summeru počinje s dvije prijateljice Ivane – jednom koja stoji iza obiteljske vinarije Puhelek Purek i drugom Ivanom iz kreativnog brenda Altera. Spojile su znanja, strast i viziju te stvorile događaj, u rodnom kraju, koji slavi ljeto.

Foto: Dominik…

Goste očekuje autorski jelovnik chefa Marina Rendića, inovativni slushy kokteli koje kreira Barology studio, naravno uz vina lokalnih sorti koja najbolje pričaju priču zelinskog kraja. Uz sve to, večer će obilježiti odlična atmosfera i party koji će se, kao i prošlih godina, danima prepričavati. Nakon prošlogodišnjeg nastupa šarmantnih talijanskih Esteriore Brothersa koji su oduševili publiku, ove godine gošća iznenađenja je jedna od najvećih regionalnih zvijezda – čije ime zasad ne otkrivaju.

Foto: Dominik…

Za one koji žele pobjeći od gradskih gužvi, 5. srpnja Wine Summer nudi idealan scenarij: nagrađivana vina, ukusnu hranu i opuštenu atmosferu u prirodnom okruženju. Wine Summer nije samo događaj – to je poziv na uživanje!

Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.