Vrtlarica s bogatim iskustvom Andrea Vugrinović o uzgoju povrća u ekstremnim vremenskim prilikama
Ljudima koji odustaju od vlastitih vrtova i povrće kupuju u trgovačkim centrima vrtlarica poručuje da razmisle o tome koliko će ih to koštati i koliko će brzo umrijeti zbog konzumacije loše hrane
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0