domaći dizajn
Povratak na članak

Potvrda izvrsnosti u Milanu: Tapeta Josipe Maras ponovno proglašena najljepšom na svijetu

Svaka tapeta pažljivo je osmišljena i oslikana rukom. Osim vrhunskih materijala i tehnologije izrade, tržištu su se nametnuli personaliziranim tapetama i tako pokrenuli cijelu jednu novu industriju u svijetu dizajna. Prošle godine cjelokupan proizvodni proces stavili su pod isti krov i pokrenuli prvu hrvatsku tvornicu zidnih tapeta. Danas Studijo Boutique Factory, novi poslovni kompleks obitelji Maras, objedinjuje sve faze proizvodnje zidnih tapeta - od idejnog koncepta, dizajna, razvoja i proizvodnje

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.