Naš nogometni reprezentativac kupio je dvoetažni stan u Zagrebu, evo kako izgleda
Zvijezda Manchester Cityja ima stan u novom kompleksu zgrada u širem zagrebačkom centru, a njegov stan se proteže na dvije etaže i ima oko 160 m2 stambenog prostora. Osim dvije terase, prostor krasi i veliki open space prostor na prvom katu uz prostranu kuhinju. Postojeće tri spavaće sobe Ivona je pretvorila u dvije kako bi glavna soba dobila i walk-in ormar
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
strašno nešto. ono kad imaš love al si seljan.