Najposebnija blagovaonica koju ćete vidjeti ove jeseni i savjet kako doma napraviti sličnu
Manjak prostora jedan je od najčešćih problema u opremanju blagovaonice. U tom slučaju treba staviti praktičnost na prvo mjesto. Jedno od rješenja moglo bi biti produžetak radne površine u kuhinji koji služi kao blagovaonski stol. Vrlo je praktičan i ne oduzima puno mjesta. Riječ je o popularnom otoku ili šanku
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0