Karim Rashid u Rovinju istaknuo da će dizajn budućnosti biti digitaliziran i perosnaliziran
Rashid je naglasio kako je suvremeni dizajn ključan za unapređenje interakcije između čovjeka i objekta, gdje funkcionalnost, estetika i emocije moraju biti u skladu. Dizajn budućnosti, prema njemu, neće biti vezan samo uz materijalne aspekte, već će biti digitaliziran, fluidan i organski, prilagođen individualnim potrebama svakog korisnika.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0